wtorek, 27 sierpnia 2013

Pink Prance "Idealny pocałunek" Avon

Chciałabym zaprezentować Wam pomadkę, którą dość często ostatnio mam na ustach. 
Pochodzi ona z Avon z stosunkowo nowej serii (weszła do katalogów na przełomie lutego i marca) "Idealny pocałunek" kolor jak sama nazwa Pink Prance wskazuje RÓŻOWY. Lubuję się w różach bądź neutralnych kolorkach.
W regularnej cenie pomadka kosztuje ok. 32 zł, natomiast bardzo często znajdziemy ją w promocji katalogowej. Tą i jeszcze 2 inne pomadki zakupiłam za 16 zł. Zamknięta ona jest w srebrnym opakowaniu. Ma dość przyjemny waniliowy zapach. Bardzo łatwo nakłada ją się na usta. Jest dość wydajna. A jak z trwałością na ustach?

Z szczerym sercem mówię, że na moich ustach utrzymuje się do 1,5h. Myślę, że jak na pomadkę z takiej firmy jaką jest Avon (średnio lubianą w blogosferze czy na YT) utrzymuje się całkiem dobrze. Nie jest to oczywiście fenomenalny czas ale jak na moje potrzeby jest OK. 
I przypominam, że podczas kilku obserwacji przez całe 1,5h nie jadłam ani nie piłam.Bardzo podoba mi się efekt jaki jest na ustach. Lubię takie kolory i pod tym względem jestem zadowolona :)


Nie potrafię ocenić ją w skali od 1-6. Lubię ją i często używam - może dlatego. Sami oceńcie czy trwałość i kolor Wam odpowiadają i podzielcie się tym oczywiście w komentarzach - jestem ciekawa Waszej opinii :)12 komentarzy: