środa, 16 kwietnia 2014

15 THINGS THAT MAKE ME HAPPY!


Dlatego, że wiosna już do nas zawitała, postanowiłam napisać taki luźniejszy post na temat rzeczy/osób, które powodują, że jestem szczęśliwsza.

Sunny days - gdy jest piękna pogoda od razu chce mi się żyć, moja rutyna nabiera tempa. Mam więcej szalonych pomysłów i ani w głowie mi siedzieć w domu! Wychodzę jak najczęściej na powietrze.


Chocolate - bez czekolady moje życie nie byłoby tak słodkie ;) To ona jest ratunkiem na złe chwile i ta dawka endorfin, które mój organizm otrzymuje pobudza mnie do działania i walki.


Family&Friends - najważniejsi ludzie w moim życiu, od których otrzymuje pełno wsparcia


Music - muzyka od dawna jest dla mnie bardzo ważna. To czego aktualnie słucham oddaje moje uczucia w danym momencie w stu procentach. Dzięki muzyce pozbierałam się z wielu ciężkich dla mnie chwil. 


The stranger's smile - nie ma nic cudowniejszego gdy idzie się ulicą a ponury dzień, po ciężkim dniu a z naprzeciwka idzie uśmiechnięta osoba, z pięknie pokazanymi zębami, dumnie i pewnie krocząca po chodniku. Od razu człowiek odwzajemnia uśmiech a dzień rozjaśnia się po kilku sekundach.


Jokes - jestem bardzo wesołą osobą i śmieję się praktycznie ze wszystkiego. Jedno z moich mott życiowych to "Śmiech to zdrowie". Wiele jest sytuacji gdy oglądam kabarety czy też komedie z dobrym ciętym żartem i zaśmiewam się do łez. Uwielbiam to ;)


Dreams which came true -marzenia są piękne i warto je spełniać. Tyle w temacie!


Helping somebody - pomoc potrzebującym to najpiękniejsza rzecz jaką możemy zrobić a potem jaka z tego satysfakcja ! :)


Daydreaming - nie wiem czemu ale tak mam, że marzenia przychodzą mi na myśl w dzień. I gdy już zacznę marzyć przepadam. Potem tylko czekam jak moje plany życie zweryfikuje.


Learning something new - ogromną satysfakcję daje mi nauczenie się czegoś nowego. Nie ważne czy to kolejne angielskie słówko, czy nauczenie się obsługi nowego programu komputerowego... ważne, że moje doświadczenia powiększają się o kolejne i kolejne doznania.


Being optimist & enthusiast - jestem życiową optymistką. Staram się w każdej sytuacji (no może prawie każdej :P) widzieć jakieś pozytywy. Znaleźć chociaż jeden maleńki. Nie ma miejsca na smutki i troski! Czas na walkę!


Smell of the books - zapach kartek książki, którą czytam jest wspaniały, daje nutkę tajemnicy. Uwielbiam !


Orange juice - ale nie taki zwykły, tylko świeżo wyciskany :) Uwielbiam soki pomarańczowe a taka forma jest zdecydowanie najzdrowsza !


Reading book in tram - jest to moje ulubione zajęcie podczas jazdy tramwajem. Czytanie książek powoduje, że odrywam się od rzeczywistości, mogę zagłębić się tylko i wyłącznie w jednej powieści. Nie słyszę wtedy innych pasażerów rozmawiających, śmiejących się... jest cudownie!


My lover - moja miłość. Nikt więcej.....


4 komentarze:

 1. Soki pomarańczowe i czekolada! <3
  Bardzo przyjemny post :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Sok pomarańczowy to mój ulubiony napój, który spożywam w ciągu dnia. Nie mam jednak możliwości napicia się takiego świeżo wyciskanego dlatego stawiam na Tymbark :)
  A bez czekolady to w ogóle nie wyobrażam sobie życia :)

  MSjournalistic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również uwielbiam tymbarka gdy kupuję gotowy sok :) Czekolada najlepsza!

   Usuń